Ruszcza-Płaszczyzna 90, 27-670 Łoniów

O firmie

Marko International Transport Company

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 2013 roku. Oferując transport międzynarodowy, dostarczamy Państwu wszelkie związane z tym profesjonalne rozwiązania. Nasze usługi są wciąż udoskonalane. Zapoznaj się z naszą ofertą, która od wielu lat budzi zaufanie klientów. Nasze samochody zostały specjalnie przystosowane, dzięki czemu doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku przewozu międzynarodowego przesyłek drobnicowych jak i całopojazdowych.

Szczególnie dbamy o to, aby nasze usługi wykonywane były terminowo. Dlatego też opracowaliśmy optymalne drogi, którymi towar zostaje dowieziony w jak najkrótszym czasie. Spośród firm transportowych międzynarodowych wyróżnia nas wyjątkowa rzetelność i dbałość o klienta. Zawsze spełniamy jego oczekiwania i dbamy o bezpieczeństwo przewożonych towarów.

International transport company

Czym jest transport całopojazdowy (FTL)?

  • Najpopularniejszym taborem jest naczepa-plandeka lub naczepa-chłodnia 13,6 m.
  • W ciężarówce przewozi się ładunek tylko od jednego nadawcy.
  • Nadawca niekoniecznie ładuje całą ciężarówkę swoim towarem, ale ma zarezerwowaną całą przestrzeń ładunkową dla siebie.

Czym jest transport drobnicowy (LTL)?

  • Ładunki od wielu nadawców przewozi się razem w tym samym aucie (siecie drobnicowe, łądunek częściowy/doładunek).
  • Samochody dostawcze typu bus/van nadają się idealnie do przewozu przesyłek od 1 do 10 palet.
  • Ładunki powyżej 8-10 palet, które nie wymagają całej przestrzeni na naczepie, najlepiej nadają się do załadunku częściowego, wspólnie z innymi przesyłkami.

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.